Kde kroužky probíhají?

Kroužky probíhají v mateřském centru Skřítci ve škole při ZŠ Jánského ( Janského 2189) na Praze 13. Rodinné centrum se zaměřuje především na stávající i nastávající maminky, tatínky a jejich děti. Cílem je vytvoření příjemného místa pro setkávání a trávení času na rodičovské dovolené, příležitostí pro rozvoj a zabavení dětí, vznik podnětného a multifunkčního prostředí, které umožní smysluplné trávení času s dětmi.

Jak se tam dostanu?

Autobusem č. 142 od metra Nové Butovice a č. 137 z metra Luka na zastávku Malá Ohrada (400 m od školy), a nebo pěšky ze zastávky Červeňanského (800 m), kde staví autobus č. 184 z Nových Butovic a č. 225 z Luk.

Kde jsou Skřítci v té škole?

Vchod do rodinného centra je zezadu školy od školního hřiště. Jít se tam dá jak z levé strany – je nutno vstoupit kovouvou brankou do školy, pak se dát podél hlavní budovy dolů – POZOR NA TÉTO TRASE JSOU SCHODY – a pak projít cestičkou mezi hlavní budovou a tělocvičnou. Bezbariérový přístup je z pravé strany školy, na mapě vyznačený tečkovaně, kde půjdete okolo MŠ Balónek a do areálu školy vstoupit kovovou brankou.

Zázemí Skřítků ve škole

V mateřském centru není problém zaparkovat kočárek. Je tam také možnost v pohodlí přebalit miminko či ohřát jídlo pro děti. K dispozici je také rychlovarná konvice.