KROUŽKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Rozvrh na kroužky je již na světě. Čeká na Vás spousta nových kroužků plných zábavy a poznání. Místa si můžete rezervovat už teď.

A co Vás čeká?

Harmoničky

Harmonika je jedním z nejjednodušších hudebních nástrojů, který si děti mohou osvojit, a proto je hra na ni vhodná už pro nejmladší děti. Nejenže zvládnutý hudební nástroj přináší dětem neskutečnou radost z muzicírování a rozvijí v nich hudební cit a vztah k hudbě jako takové, ale také pomáhá jako prevence vzniku různých respiračních onemocnění a je doporučována i logopedy pro svůj přínos v rozvoji řeči.

Harmoničky pro nejmenší (děti od 3 – 4 let)

Harmoničky pro větší ( děti od 5 – 6 let)

Harmoničky pokročilí (děti co již kurz absolvovaly)

Harmoničky – individuální lekce

Nezbedná pusinka

Logopedická prevence v rámci individuálních sezení i skupinových lekcí pro děti od 2,5 do 6 let.

Hravou a nenásilnou formou si děti procvičí svou pusinku tak, aby jim nezbedné hlásky nedělaly vrásky. Dechová cvičení, artikulační cvičení, jemná i hrubá motorika, slovní zásoba a schopnost souvisle se vyjadřovat. To vše je součástí speciálně připravených lekcí malých dobrodruhů, kteří budou poznávat svět kolem sebe. Tento kurz rozhodně nenahradí návštěvu logopedie, ale může být dobrým pomocníkem a vhodnou prevencí.

Nezbedná pusinka

Ostrov objevů

Multismyslové poznávání světa pro děti od 1 do 3 let.
Malí námořníci se v rámci 10 lekcí vydávají za poznáním nových světů. Ostrov objevů je unikátní český program pro děti, který si na základě různorodých multismyslových aktivit klade za cíl stimulovat správný vývoj mozku dítěte.

Námořníci (děti 1 – 2 roky)

Kormidelníci (děti 2 – 3 roky)

Dětský klub – Dobrodruzi

Dopolední program plný objevování a dobrodružství, vhodný pro děti od 2,5 do 5 let. 

Hrajeme si jinak, hrajeme si chytře a především si hrajeme venku. Tento dopolední klub je určen pro děti od 2,5 do 5 let. Když to počasí dovolí, tak celé dopoledne budeme jen venku a společně objevovat svět kolem nás  v nádherném Dalejském údolí. A když začnou padat trakaře, máme se kam schovat.

Dobrodruzi